در شهربازی معارفی بوشهر ارائه شد؛ راه‌های آشنایی خردسالان با آموزه‌ها و معارف دین

گزارش تصویری؛ آشنایی با بخش جوان شهربازی معارفی بوشهر
نصب پوستر سخنان رهبر معظم انقلاب در شهربازی معارفی بوشهر

به گزارش روابط عمومی شهربازی معارفی بوشهر، «تشک پرنده»، «استخر توپ»، «تریبون غنچه‌ها»، «نقاشی» و «زنبور عسل» از جمله غرفه‌های بخش خردسال است که شرکت کنندگان ضمن داشتن محیطی شاد با مباحث دین به زبان کودکانه آشنا می‌شوند.

در غرفه «زنبور عسل»، «تشک پرنده» و «استخر توپ» کودکان به بازی‌های متنوعی همانند تاب سواری سرگرم می‌شوند و در عین بازی نیز روحانیان مباحث دینی را به زبان کودکانه برای آنها بیان می‌کنند.

IMG_1689 IMG_1684

همچنین در این غرفه‌ها شرکت‌کنندگان بعضا بازی‌ها و مسابقاتی را به کمک یک‌دیگر و یا حتی خانواده انجام می‌دهند که این کار سبب انس بیشتر خردسالان با یک‌دیگر و آمادگی آنها از این سن برای انجام برخی از کارها می‌شود.

در غرفه «نقاشی» خردسالان به رنگ آمیزی نقاشی‌ها از پیش طراحی شده که هر کدام درباره مباحث ویژه‌ای همانند شکر نعمت الهی، آداب سر سفره نشستن و دعای سفره می‌پردازند؛ خروجی این غرفه آشنایی خردسالان با نعمت‌های الهی است

555-(12) 555-(11)

برگزاری مسابقات متنوع و جذاب، بیان صفات خداوند متعال و اهل‌بیت(ع)، ویژگی‌ها حکومت امام زمان(عج) و چگونگی رفتار با والدین از جمله موضوعات مطرح شده در غرفه «تریبون غنچه‌ها» است؛ آموزش ساخت کار دستی از دیگر بخش‌های این غرفه می‌باشد.

در این مرحله همچنین کودکان با خواندن آیات قرآن و شعرهای دینی به رقابت با یک‌دیگر می‌پردازند؛ هر شب نیز در بخش پایانی این غرفه مسابقه کودکانه از سوی بزرگسالان (والدین) اجرا می‌شود.

555-(1) 555-(2)

لازم به ذکر است که «تریبون غنچه‌ها» یکی از پر ترددترین غرفه‌های بخش خردسال شهربازی معارفی بوشهر است که همه روزه پذیرای تعداد زیادی از خردسالان به همراه خانواده‌هایشان است.

555-(6) DSC_0061

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *