آیت‌الله اراکی: فعالیت‌های مؤسسه تبیان خرسندم کرد

غرفه «گردونه» شهربازی معارفی بوشهر در یک نگاه
آیت‌الله علوی گرگانی در دیدار اعضای مؤسسه تبیان:شهربازی معارفی، تعلیم عملی احکام و معارف دین است/ مؤسسه تبیان باید جوانان را برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی تربیت کند

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی «قرآن و عترت تبیان» شهر مقدس قم، آیت‌الله محسن اراکی، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از این مؤسسه بازدید کرد.

 

در این بازدید مسؤولان مؤسسه تبیان گزارشی از فعالیت‌ها و خدمات این مؤسسه به آیت‌الله اراکی ارائه دادند.

 

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی نیز ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مؤسسه در یاد نوشته‌ای نسبت به انجام فعالیت‌های مؤسسه تبیان ابراز خرسندی کردند.

 

آن‌چه در پیش‌رو می‌خوانید یاد نوشته آیت‌الله اراکی در بازدید از مؤسسه تبیان است؛

 

«بسم الله الرحمن الرحیم»

 

«ولقد کتبنا فی الزبورمن بعد ـ الارض یرقها عبادی الصالحون.»

 

بدون شک دولت علوی و مهدوی بدست بندگان صالح خداوند و به رهبری خلف صالح امیرالمومنین(ع) صدرنشین تخت ولایت حضرت حجه بن الحسن المهدی(عج) برقرار خواهد شد و بشارات و علائم فراوانی نزدیکی برقراری این دولت الهی را مژده می‌دهند.

 

امیدوارم عزیزان تبیان درصدد این همت بلندانی باشند که حضرت ولی عصر(عج) با یاری آنان دولت عدل جهانی خداوند را برقرار می‌کند. بسیار از آنچه دیدیم از فعالیت‌های برادران مؤسسه تبیان خرسند گشتم و به یقین قلب مبارک امام زمان(عج) از این عزیزان راضی و خوشنود است.

 

به یقین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از این همه همت و تصمیم نیرومند دلشادند. دعای حضرت ولی عصر(عج) شامل حال این عزیزان باشد.

 

«اللهم عجل فرج و لینا و جعلنا من خیر انصاره و اولیائه و ارزقنا صحبته و رؤیته و فقنا لطاعته و جنبنا معصیته انک سمیع مجیب»

 

محسن اراکی

 

۱/۱۰/۹۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *