یکی از خروجی‌های بازی‌های باید حرکت‌های گروهی و اجتماعی باشد

برای برپای شهربازی معارفی از نظرات مجریانی مانند آقای روشن پژوه بهره ببرید
اردو؛ تکنولوژی برتر برای جذب افراد

به گزارش پایگاه خبری ـ اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت تبیان، ابراهیم عظیمی از فعالان عرصه فرهنگی کشور در بازدید از این مؤسسه با بیان این‌‌که مقام معظم رهبری الگوی اسلامی را دارای ابعادی مانند فکر، علم، زندگی و مهدویت بیان می‌کند، تشریح این موارد را کار حوزه‌های علمیه دانست.

وی همچنین انقلاب را زاییده‌ی حوزه‌های علمیه عنوان کرد.

عظیمی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که محور فکر و علم باید سبک زندگی باشد، تصریح کرد: بازی، کار، رسانه و فیلم مجازی و اسلامی سبب اجتماع سازی در کشور می‌شود.

وی ادامه داد: باید از بازی سبکی جدید در زندگی اشخاص ایجاد شود. اغلب کارهای فرهنگی ما ابعاد فردی افراد را تأمین می‌کند مانند خداشناسی، انسان شناسی، آداب معاشرت، رفتار پدر و مادر، کتابخوانی و…

این فعال فرهنگی کشور با یادآوری این نکته که طراحی کار ما باید به گونه‌ای باشد که تمدن غرب را از بین برده و سبب تشکیل تمدن اسلامی باشد، خاطرنشان کرد: البته این دو نباید در سنین کودکی وارد حافظه فرد شود.

وی همچنین تأکید کرد: خروجی بازی‌های ما باید مسأله محور باشد. ایجاد بازی در سالن‌های بسته، مشکل اصلی است. بازی‌ها می‌توانند طبیعی باشند یعنی مردم را با سنگ و علف‌های مصنوعی جلب نکنیم بلکه آن‌ها را به طبیعت ببریم.

عظیمی یادآور شد: یکی از خروجی‌های ما باید حرکت‌های گروهی و اجتماعی باشد. باید در طبیعت کار و طراحی به سبک فرهنگی انجام داد.

این فعال فرهنگی در پایان سخنان خود از توصیف عالی برای فعالیت‌های فرهنگی مؤسسه تبیان استفاده کرد و گفت: کارتان خیلی عالی است و حتما از فرمایشات حضرت آقا استفاده کنید.

در ابتدای این دیدار نیز علی جمالان، رییس مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت تبیان قم به ارائه گزارشی از عملکرد این مؤسسه پرداخت.

مشروح خبر را در بخش پایین بخوانید؛

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *