«بازی خانه فوم»

«بازی کشتی حضرت نوح(ع)»
Slider

توضیحات بازی

آموزش ها:
۱- آموزش اعداد و حروف الفبا
۲- آموزش رنگ ها و تفکی رنگ
۳- آموزش اشکال هندسی
۴- بازی لی لی
۵- مجموعه های مهارتی و خلاقیتی

ویژگی ها:
۱- هریک از المان ها و اسباب بازیهای این مجموعه براساس روانشناسی ، رفتار شناسی و روانشناسی رنگ ها طراحی شده و نشان گر نوع رفتار، مهارت ، میزان خلاقیت، میزان هوش و استعداد ، نحوه برخورد با سختی ها، میزان صبر ، نوع کار گروهی و ده ها رفتار دیگر از خردسالان است
۲- همچنین از روی عملکرد خردسالان با هریک از این المان ها و نوع رفتار با آنها می توان نقاط قوت و ضعف شخصیت آنها را شناسایی کرد.

شیوه اجرای بازی:
این بازی متشکل از المان های متععدی است که سعی شده تا به جهت اهداف شناختی متفاوتی طراحی شود تا بتوان جنبه های مختلف شخصیت خردسالان را سنجید. برخی از این المان ها عبارتند از:
۱- بازی مداد رنگی ها: در این بازی ۶ عدد مداد رنگی با رنگ های مختلف درون یک استخر توپ وجود دارد که خردسالان می بایست توپ های رنگی را از درون استخر توپ برداشته و باتوجه به رنگ آن داخل مداد همرنگ آن بیندازند. این بازی به یادگیری و قدرت تشخیص رنگ خردسالان کمک می کند.
۲- بازی لِی لِی : این بازی از بازیهای جذاب و خاطره انگیز بومی است که بزرگان نیز از جمله مقام معظم رهبری به ترویج آن سفارش کرده اند . این بازی تحرک و تمرکز خردسالان را درگیر می کند.
۳- مهره های اعداد و حروف الفبا : این بازی مجموعه ای از مهره های فومی است که روی یک طرف آن یکی از اعداد و روی سمت ویگر آن یکی از حروف الفبا قرار دارد. خردسالان علاوه بر یادگیری اعداد و حروف الفبا اعداد و حروف را به ترتیب می چینند و با ترتیب آنها آشنا می شوند .
۴- اشکال هندسی : این بازی مجموعه ای از مهره های فومی است که هریک یکی از اشکال هندسی همچون دایره، مربع، مثلث ، مستطیل، شش ضلعی ، لوزی است و خردسالان با این بازی اشکال هندسی را یادمی گیرند.
۵- مجموعه مهارتی : از جمله سرسره ، تونل ، سطح شیبدار، عبور از حلقه، راه رفتن روی پل استوانه، صخره نوردی فومی ، موانع فومی و …
۶- استخر توپ
۷- ترامپولینگ.

previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
ArrowArrow
Slider
سال حمایت از کالای ایرانی
Slider
 
 
 

دانلود کاتالوگ بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *