بازدید عضو هیئت رئیسه مجلس از شهربازی معارفی

متفاوت ترین شهربازی دنیا | خبرگزاری ایسنا
بازدید معاون فرهنگی سپاه از شهربازی معارفی

عضو هیئت رئیسه مجلس خواستار ایجاد بخش بین‌الملل در شهربازی معارفی آستان قدس رضوی شد.

به گزارش روابط عمومی شهربازی معارفی، به‌نقل از آستان‌نیوز، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با حضور در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی ضمن بازدید از شهربازی معارفی خواستار ایجاد بخش بین‌الملل در دوره‌های آتی برپایی آن شد.

وی با بیان اینکه مسئولان و نماینده‌های مجلس همچون پزشک‌ها که با درد و بیماری مردم مواجه هستند با مشکلات اقشار مختلف روبرو هستند، گفت: به همین دلیل گاهی نمایندگان مجلس فضا را خیلی تیره و تار می‌بینند اما زمانی که جوانانی چون ایجاد کنندگان این شهربازی را می بینند خیلی خوشحال می‌شوند و من نیز از شما تشکر می‌کنم.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه انسال خیالش جمع می‌شود وقتی می‌بیند این انقلاب پربارتر از گذشته به مسیر خود ادامه می‌دهد، افزود: خدا رو شکر که شماهایی که خود جوان هستید به فکر تربیت بهتر نسل بعد از خود هستید و عالمانه نیز عمل می‌کنید.

وی تصریح کرد: اینکه خود را در برابر نسل آینده مسئول بدانیم و از ابزار مناسب در جهت توسعه فرهنگ‌مان استفاده کنیم برای توسعه معارف دینی رویکرد خیلی خوبی است و اینکه از روش‌های سنتی پا را فراتر گذاشته‌ایم که خود ابداعی هست و این نگاه خلاقانه به موضوع داشتن جای تشکر دارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس افزود: سلسله احکام و قصص قرآنی را در بازی‌های اینجا دیدم که بسیار جذاب و قابل توسعه است هم به لحاظ کمی و هم کیفی اما بحث اصول اعتقادات چون توحید، معاد و… را ندیدم، امیدوارم بحث هایی چون امام شناسی، توحید، معادشناسی نیز کار شود و با همین مدل می توانید این شهربازی را توسعه دهید.

قاضی زاده با اشاره به جوانان موسسه تبیان که با حمایت آستان قدس رضوی موفق به برپایی این نمایشگاه در جوار حضرت رضا(ع) شده اند، گفت: این تجربه اول شما است که در نوع خودش بی نظیر است و قطعا از خوب خوب‌تر هم هست و امیدواریم سال‌های بعد نیز شاهد حضورتان باشیم چرا که این کار به خاطر اجرا شدن در جوار امام رضا(ع) هم نورانیت و هم جلوه پیدا کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *