به گزارش روابط عمومی شهربازی معارفی بوشهر، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس خشنود، رییس ستاد اقامه نماز استان بوشهر در بازدید از شهرک معارفی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره تهذیب،‌ تحصیل و ورزش گفت: بنده تمام این موضوعات را در این شهربازی مشاهده می‌کنم.

رییس ستاد اقامه نماز استان بوشهر همچنین ضمن تقدیر و تشکر از همه دست اندرکاران این کار فرهنگی اظهار داشت: این کار معنوی برای استان بوشهر یک ارزش نامحدودی است؛ چرا که بوشهر دومین استان برگزار کننده این شهرک معارفی است.

وی ادامه داد: انجام این کار فرهنگی افتخاری برای مسؤولان استان بوشهر است و خوشبختانه این اتفاق مبارک در ایام مبارک نیز به وقوع پیوسته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین خشنود با بیان این‌که عملکرد شهربازی معارفی با زبان قابل توصیف نیست، تأکید کرد: افراد باید این کار کاملا معنوی را از نزدیک مشاهده کنند تا ببینند چه اتفاق مبارکی رخ داده و این ارزش برای بوشهری‌ها فراموش نشدنی است.

رییس ستاد اقامه نماز استان بوشهر با تأکید بر توسعه و گسترش شهربازی معارفی در سطح کشور یادآور شد: هزینه‌های فرهنگی باید در این زمینه‌ها صرف شود، متأسفانه در بخش‌های تنها نیازمندیها مطرح و در عمل کار خاصی صورت نمی‌گیرد.

وی تصریح کرد: امیدواریم در سال جاری هزینه‌های فرهنگی بیشتر باشد و در این زمینه‌ها صرف شود، این کار با ارزش باید در استان‌های مختلف کشور برگزار شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین خشنود همچنین خواستار الگوگیری از شهربازی معارفی برای طراحی شهربازی اسلامی شد و گفت: بنده این شهربازی را یک شهربازی اسلامی می‌بینم، باید هزینه‌های فرهنگی را در این زمینه‌ها صرف کنیم؛ در حالی که متأسفانه در بخش‌های به نام فرهنگ هزینه‌های زیادی مصرف می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.