به گزارش روابط عمومی شهربازی معارفی بوشهر، احمد لطفی، سرپرست اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر در بازدید از این شهرک معارفی ضمن تقدیر از متولیان این کار فرهنگی گفت: به عقیده بنده باید در ایام سال به ویژه ایام مناسبتی کار فرهنگی ارزشمند و ماندگاری در مجامع صورت گیرد.

لطفی با بیان این‌که کار بسیار خوبی برای بیان آموزه‌های دین در شهربازی معارفی بوشهر انجام گرفته است، تأکید کرد: امروز جوانان بیشتر نیازمند آشنایی با احکام، معارف دین و احادیث هستند.

IMG_1780

وی یادآور شد: در این شهربازی غرفه‌های پر محتوای زیادی تدارک دیده شده که این شهربازی را به یک کار فرهنگی ارزشمندی تبدیل کرده است.

سرپرست اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر استقبال و حضور مردم را بیش از پیش عنوان کرد و اظهار داشت: این‌گونه کارهای فرهنگی باید تداوم بیشتری داشته باشند.

لطفی همچنین خواستار الگوگیری از شهربازی معارفی برای طراحی شهربازی اسلامی شد و بیان داشت: گاهی شهربازیهای ایجاد شده دارای تفریحات کاذبی هستند که بخش زیادی از آنها به سبب الگوگیری از فرهنگ‌های غربی برای افراد مفید نیست.

وی ادامه داد: شهربازی معارفی باید با نگاه عمیق‌تر، برنامه مدون‌تر و تبلیغات گسترده در سطح کشور ایجاد شود.

IMG_1779

سرپرست اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب؛ تهذیب و ورزش را دو مؤلفه مهم این شهرک معارفی دانست و اذعان داشت: خوشبختانه در شهرک معارفی آموزه‌های دین در قالب بازی و سرگرمی به سنین مختلف منتقل می‌شود.

وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: امیدواریم این کار در طول سال با حمایت مسؤولان و حضور دستگاه‌های اجرایی تداوم داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.