به گزارش روابط عمومی شهربازی معارفی بوشهر، محمدرضا صادقی، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در بازدید از این شهرک معارفی اظهار داشت: کار فرهنگی قابل تقدیری در این شهربازی صورت گرفته است.

وی افزود: امروز اقشار مختلف به ویژه نوجوانان و جوانان را خطرات زیادی در محیط بیرون و فضای مجازی تهدید می‌کند که نیازمند کار فرهنگی زیادی برای این افراد هستیم.

IMG_1790

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تأثیرگذاری شهربازی معارفی را ماندگار توصیف کرد و یادآور شد:کار مذهبی بسیار خوبی است که ضمن بیان معارف، بازی‌های مهیجی را برای افراد ارائه می‌دهد.

صادقی از شهربازی معارفی بوشهر به عنوان ایده بسیار مناسبی برای ایجاد شهربازی اسلامی یاد کرد و بیان داشت: متأسفانه بازی‌ و سرگرمی غیر دینی در فضای مجازی و غیر مجازی بسیار است.

وی تصریح کرد: امروزه سبک زندگی خانواده‌ها آپارتمانی است؛ از این‌رو نیازمند وجود مکان‌های برای تخلیه انرژی هستیم که اگر این تخلیه انرژی به همراه یادگیری معارف دین و اسلام باشد بسیار مؤثر خواهد بود.

IMG_1793

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صعنت،‌ معدن و تجارت استان بوشهر با تأکید بر این‌که باید در کارهای فرهنگی هزینه شود، گفت: اکنون شاهد هجمه فرهنگی دشمن هستیم که دستگاه‌های فرهنگی باید برای مقابله برای این‌گونه کارها(شهربازی معارفی) هزینه کنند.

وی ادامه داد: دستگاه‌های فرهنگی، دولت و نظام باید برای این کارها هزینه کنند و وقت بگذارند تا بخشی از تبلیغات منفی دشمن خنثی شود.

صادقی در بخش پایانی سخنان خود ضمن تشکر از متولیان این امر، خواستار گسترش شهربازی معارفی در سطح کشور شد و بیان کرد: خلع این‌گونه کارها در فضای فرهنگی حس می‌شد که دولت و دستگاه‌های فرهنگی باید برای توسعه آن هزینه کرده و وقت بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.