به گزارش روابط عمومی شهربازی معارفی بوشهر، نصر‌الله شفیعی، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر، ابتکار و خلاقیت در ارائه مفاهیم دینی به کودکان، نوجوانان و نسل جوان را از جمله مؤلفه‌های مهم این شهربازی برشمرد.

وی گفت:‌ به عقیده بنده تاکنون جای چنین شهربازی معارفی در کشور خالی بوده است؛ کشور ما از ظرفیت‌ها و توانمندهای مختلف علمی، اعتقادی و فکری برخوردار است که باید از تمام این ظرفیت‌ها نهایت بهره را برد، ولی تاکنون استفاده کاملی نشده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر، شهربازی معارفی را نمونه‌ای از تفکر دینی توصیف کرد و بیان داشت: در این شهربازی مباحث مفید در قالب بازی و سرگرمی به افراد ارائه می‌شود که می‌تواند در تربیت آنها بسیار مفید باشد.

وی ادامه داد: امروز شاهد تهاجم فرهنگی دشمن علیه اقشار مختلف به ویژه نسل جوان از سوی رسانه‌ها هستیم که برپایی چنین شهربازی معارفی می‌تواند در جلوگیری از این تهاجمات مؤثر باشد.

شفیعی تأکید کرد: ناراحت کننده است که برپایی چنین شهربازی معارفی باید به صورت مقطعی در استان بوشهر باشد؛ مسؤولان باید به گونه‌ای برنامه ریزی کنند که از چنین کارهای فرهنگی ارزشمندی حمایت کنند تا در طول سال برگزار شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر خواستار برنامه‌ریزی مناسب از سوی مسؤولان برای برپایی شهربازی معارفی شد و گفت: بنده از همه دست‌اندرکاران به ویژه حجت‌الاسلام والمسلمین زاهددوست، امام جمعه دلوار که شبانه روز برای این برنامه تلاش کرده‌اند تقدیر و تشکر می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.